full 2

MAC POWER SİSTEMLERİNE HOŞ GELDİNİZ

MAC POWER SYSTEMS olarak, tüm Kuzey Doğu Bölgesinde 1 KVA – 200 KVA ÇEVRİMİÇİ UPS Sistemleri ve Güneş Ürünleri, Akü Şarj Cihazı ve SERVO Voltaj Sabitleyicinin İlk OEM’i (ORİJİNAL EKİPMAN ÜRETİCİ) olarak kendimizi tanıtmaktan mutluluk duyuyoruz. Ürünlerimiz piyasada iyi karşılandı ve müşterilerimiz hizmetimizden ve performansımızdan tamamen memnun. Sistemlerimiz çok kompakttır, düşük sesli gürültüyle sağlamdır ve yüksek performans garantilidir.

Biz SGK Birimiyiz ve aynı zamanda N.S.I.C., Guwahati’ye Tek Nokta Kayıt Programı kapsamında kayıtlıyız. Bu Kayıt kapsamında ve MSME ACT 2006 uyarınca belirli avantajlar elde ediyoruz, yani.

MAC Güç Sistemleri, ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, 45001:2008, RoHS & CE belgeli firma olup, Güç Şartlandırma ve Üretim Ekipmanları alanında üretici ve servis sağlayıcı olup, koruma ve enerji üretiminde önemli rol oynamaktadır. . 2006 yılında kurulan MAC, her tür Çevrimiçi UPS (200 KVA’ya kadar), Endüstriyel Servolar, Güç Kaynakları, FCBC’ler, İnvertörler, Pil Şarj Cihazı, Güneş Enerjisi’nin Hindistan’ın önde gelen üreticilerinden biri olarak tanınmak amacıyla kurulmuştur. Ürün vb. Şimdi yarım yıldan fazla bir deneyim ile sadece standart güç ürünleri sunmakla kalmıyor, aynı zamanda müşterilerimize çeşitli endüstriyel ve ticari uygulamaların özel gereksinimlerini karşılamak için özelleştirilmiş güç çözümleri sunuyoruz.

VİZYONUMUZ

Rekabetçi fiyatlar, kalite, teslimat ve hizmetler açısından en etkili ve verimli güç ürünlerini üreterek tüm ihtiyaçlarınız için kapsamlı güç çözümleri sunmak.

İŞ HEDEFLERİMİZ

Memnun müşterilerimizden gelen tekrar siparişlerle işi en üst düzeye çıkarmak. Müşteri odaklı hizmetlerimiz ve iyi sicilimiz ile Hindistan’ın her yerine yayılmış müşterilerimizin güvenini kazandık. Müşterilerimize zamanında teslimat ve hizmet taahhüdümüzdür.

KALİTE GÜVENCESİ

MAC’de kalite birinci önceliğe sahiptir. ISO sertifikalı bir kuruluş olan tüm ürünlerimiz, yalnızca kalite açısından değil, aynı zamanda güvenlik, güvenilirlik ve performans açısından tüm yönleri koruyan yüksek kaliteli bir ürün sağlayarak, sıkı kalite parametre kontrollerimizden geçer.

ARAŞTIRMA & GELİŞTİRME

Şirket içi araştırma ve geliştirme departmanımız, üretim departmanımızın ayrılmaz bir parçasıdır. Departman, güç elektroniği, donanım ve yazılım alanlarında uzmanlığa ve engin deneyime sahip uzman profesyonellere sahiptir.

Şimdi, karşılıklı yararlarımız için güçlü bir birliktelik ve ilişki geliştirmek için tam işbirliğinizi almak için sabırsızlanıyoruz. Her zaman en iyi hizmetlerimizden sizi temin ederiz.

BİZE ULAŞIN

Bizi ofiste bulun

Organize Deri Sanayi Bölgesi, 12 Tuzla, Turkey

BİZE ULAŞIN

İstanbul +90 762 321 762 Mon – Fri, 8:00-16:00

[email protected]